Os 4911 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 6.46 | 1 | |||
Hradčany | 6.49 | 6.49 | |||
Čebín | 6.52 | 6.52 | |||
Kuřim | 6.57 | 7.00 | 3 | ||
Česká | 7.03 | 7.04 | |||
Brno-Řečkovice | 7.08 | 7.08 | |||
Brno-Královo Pole | 7.11 | 7.12 | 1 | ||
Brno-Lesná | 7.14 | 7.15 | |||
Brno-Maloměřice | 7.20 | 7.22 | 1a | ||
Brno-Židenice | 7.20 | 7.22 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 7.26 | 7.28 | 3 | ||
Modřice | 7.34 | 7.35 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 7.38 | 7.38 | |||
Rajhrad | 7.40 | 7.41 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 7.44 | 7.45 | |||
Hrušovany u Brna | 7.47 | 7.48 | 4 | ||
Židlochovice | 7.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci