Os 28003 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.46 | 2 | |||
Děčín-Přípeř | 8.48 | 8.48 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 8.51 | 8.51 | 7 | ||
Děčín-Čertova Voda | 8.54 | 8.54 | |||
Dolní Žleb zastávka | 8.57 | 8.57 | |||
Dolní Žleb | 8.59 | 9.00 | 2 | ||
Dolní Poustevna | 9.45 | 9.46 | 1 | ||
Horní Poustevna | 9.48 | 9.48 | |||
Vilémov u Šluknova | 9.51 | 9.51 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 9.55 | 10.00 | 1 | ||
Lipová u Šluknova | 10.03 | 10.03 | |||
Velký Šenov | 10.06 | 10.06 | 1 | ||
Velký Šenov zastávka | 10.08 | 10.08 | |||
Šluknov zastávka | 10.12 | 10.12 | |||
Šluknov | 10.16 | 10.17 | 1 | ||
Valdek | 10.22 | 10.22 | |||
Rumburk | 10.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci