Os 14507 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 13.06 | 10 | |||
Velké Pavlovice | 13.11 | 13.12 | 1 | ||
Velké Pavlovice zastávka | 13.14 | 13.14 | |||
Bořetice | 13.19 | 13.19 | |||
Kobylí na Moravě | 13.26 | 13.27 | 2 | ||
Brumovice | 13.30 | 13.30 | |||
Čejč | 13.37 | 13.42 | 2 | ||
Mutěnice zastávka | 13.52 | 13.52 | |||
Mutěnice | 13.54 | 14.00 | 1 | ||
Hodonín | 14.14 | 6b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci