Os 4727 | |
Řazení vlaku: 650 + 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 14.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 15.01 | 15.01 | |||
Zboněk | 15.03 | 15.04 | |||
Svitávka | 15.07 | 15.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.10 | 15.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 15.16 | 15.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.20 | 15.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 15.23 | 15.23 | |||
Blansko město | 15.26 | 15.27 | |||
Blansko | 15.28 | 15.31 | 2 | ||
Adamov zastávka | 15.37 | 15.37 | |||
Adamov | 15.39 | 15.40 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 15.43 | 15.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.48 | 15.49 | |||
Brno-Židenice | 15.54 | 15.54 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 15.59 | 16.06 | I | ||
Brno-Chrlice | 16.14 | 16.17 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 16.23 | 16.24 | 3 | ||
Újezd u Brna | 16.25 | 16.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 16.29 | 16.29 | |||
Zbýšov | 16.32 | 16.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 16.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci