Os 7232 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 18.07 | 2 | |||
Domažlice město | 18.09 | 18.10 | |||
Havlovice | x | 18.15 | 18.15 | 401 | |
Pila | x | 18.17 | 18.17 | ||
Trhanov | x | 18.19 | 18.19 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 18.23 | 18.24 | 1 | ||
Postřekov | x | 18.27 | 18.27 | 1 | |
Nový Kramolín | x | 18.31 | 18.31 | 1 | |
Vlkanov | x | 18.33 | 18.33 | ||
Poběžovice | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Mutěnín | x | 18.46 | 18.46 | 1 | |
Hostouň | 18.49 | 18.49 | 1 | ||
Svržno | x | 18.52 | 18.52 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 18.54 | 18.54 | ||
Bělá nad Radbuzou | 18.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci