Vlak 3687 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.54 | 1 | |||
Hlušovice | 17.00 | 17.00 | |||
Bohuňovice | 17.04 | 17.07 | 1 | ||
Šternberk | 17.13 | 17.14 | 1 | ||
Újezd u Uničova | 17.22 | 17.23 | 1 | ||
Uničov | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Troubelice | 17.36 | 17.36 | 1 | ||
Troubelice zastávka | x | 17.40 | 17.40 | ||
Nová Hradečná | x | 17.43 | 17.43 | ||
Libina | 17.50 | 17.50 | 1 | ||
Hrabišín | x | 17.56 | 17.56 | ||
Nový Malín | x | 18.03 | 18.03 | 1 | |
Šumperk | 18.10 | 1b |
jede do 30.6. a od 1.9. v , nejede od 21.12. do 5.1.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci