Os 19123 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 20.14 | 6 | |||
Myslíč | x | 20.19 | 20.19 | ||
Struhařov | x | 20.22 | 20.22 | 1 | |
Dobříčkov | x | 20.25 | 20.25 | ||
Postupice | 20.29 | 20.31 | 1 | ||
Městečko u Benešova | x | 20.34 | 20.34 | ||
Lhota Veselka | x | 20.37 | 20.37 | ||
Domašín | x | 20.40 | 20.40 | ||
Znosim | x | 20.46 | 20.46 | ||
Vlašim | 20.50 | 20.51 | 1 | ||
Vlašim zastávka | x | 20.52 | 20.52 | ||
Bolina | x | 20.58 | 20.58 | ||
Zdislavice | x | 21.01 | 21.01 | 1 | |
Trhový Štěpánov | 21.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci