Sp 1844 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 8.42 | 7 | |||
Václavice | 8.46 | 8.49 | 1 | ||
Náchod zastávka | 8.53 | 8.54 | |||
Náchod | 8.56 | 9.00 | 7a | ||
Náchod-Běloves | x | 9.02 | 9.02 | ||
Velké Poříčí | 9.06 | 9.07 | |||
Hronov | 9.08 | 9.09 | 1 | ||
Police nad Metují | 9.15 | 9.16 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 9.19 | 9.20 | |||
Teplice nad Metují | 9.28 | 9.29 | 1 | ||
Březová u Broumova | x | 9.34 | 9.34 | ||
Meziměstí | 9.38 | 9.41 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 9.44 | 9.44 | ||
Hynčice | x | 9.46 | 9.46 | ||
Broumov-Olivětín | x | 9.51 | 9.51 | ||
Broumov | 9.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci