Sp 1565 „Posázavský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 830 + Bix Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.26 | 22 | |||
Praha-Vršovice | 12.30 | 12.31 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 12.35 | 12.36 | |||
Praha-Braník | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Vrané nad Vltavou | 12.55 | 12.57 | 1 | ||
Davle | 13.05 | 13.07 | 3 | ||
Petrov u Prahy | 13.12 | 13.13 | |||
Luka pod Medníkem | 13.18 | 13.19 | |||
Jílové u Prahy | 13.24 | 13.26 | 1 | ||
Krhanice | 13.35 | 13.36 | 1 | ||
Týnec nad Sázavou | 13.41 | 13.54 | 1 | ||
Čerčany | 14.07 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci