Os 25407 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sędzisław | 17.01 | ||||
Kamienna Góra | 17.11 | 17.14 | 2 | ||
Błażkowa | 17.21 | 17.21 | |||
Lubawka | 17.28 | 17.29 | 1 | ||
Královec | 17.36 | 17.38 | 1 | ||
Bernartice u Trutnova | x | 17.42 | 17.42 | ||
Křenov | x | 17.45 | 17.45 | ||
Libeč | x | 17.51 | 17.51 | ||
Trutnov-Poříčí | 17.55 | 17.57 | 102 | ||
Trutnov střed | 17.59 | 18.00 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci