Os 18105 | |
Řazení vlaku: 816 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 8.47 | 1 | |||
Soumarský Most | x | 8.55 | 8.55 | ||
Lenora zastávka | x | 8.59 | 8.59 | ||
Lenora | 9.00 | 9.02 | 1 | ||
Zátoň-Boubín | x | 9.07 | 9.07 | ||
Zátoň | x | 9.12 | 9.12 | ||
Horní Vltavice | x | 9.16 | 9.16 | ||
Kubova Huť | 9.20 | 9.21 | 1 | ||
Lipka | 9.29 | 9.30 | 1 | ||
Vimperk zastávka | x | 9.40 | 9.40 | ||
Vimperk | 9.45 | 9.47 | 1 | ||
Bohumilice v Čechách | 9.54 | 9.55 | 1 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | x | 9.57 | 9.57 | ||
Čkyně | 10.00 | 10.02 | 3 | ||
Lčovice | x | 10.06 | 10.06 | ||
Malenice nad Volyňkou | x | 10.09 | 10.09 | ||
Nišovice | x | 10.15 | 10.15 | ||
Volyně | 10.19 | 10.21 | 1 | ||
Hoštice u Volyně | x | 10.24 | 10.24 | ||
Strunkovice nad Volyňkou obec | x | 10.30 | 10.30 | ||
Přední Zborovice | x | 10.32 | 10.32 | ||
Radošovice | x | 10.35 | 10.35 | ||
Strakonice | 10.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci