R 1093 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 17.09 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 17.22 | 17.22 | |||
Odb Chomutov město | 17.26 | 17.26 | |||
Chomutov | 17.29 | 17.30 | 2 | ||
Žatec | 17.50 | 17.53 | 1 | ||
Žatec západ | 17.55 | 17.57 | 203 | ||
Podbořany | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Vroutek | 18.27 | 18.27 | 1 | ||
Kryry | 18.33 | 18.33 | 1 | ||
Blatno u Jesenice | 18.44 | 18.45 | 1 | ||
Žihle | 18.56 | 18.59 | 1 | ||
Plasy | 19.19 | 19.20 | 1 | ||
Kaznějov | 19.27 | 19.28 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci