Os 9610 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.35 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 6.43 | 6.46 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 6.49 | 6.49 | |||
Praha-Sedlec | 6.52 | 6.52 | |||
Roztoky u Prahy | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 6.59 | 6.59 | |||
Úholičky | 7.01 | 7.01 | |||
Řež | 7.03 | 7.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 7.05 | 7.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 7.11 | 7.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.15 | 7.23 | 4 | ||
Nelahozeves zámek | 7.26 | 7.26 | |||
Nelahozeves | 7.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci