Os 9020 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 17.05 | 5b | |||
Poříčí nad Sázavou | 17.08 | 17.09 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.12 | 17.13 | |||
Pecerady | 17.17 | 17.17 | 1 | ||
Týnec nad Sázavou | 17.21 | 17.22 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | 17.24 | 17.25 | |||
Krhanice | 17.28 | 17.29 | 1 | ||
Prosečnice | 17.32 | 17.33 | |||
Kamenný Přívoz | 17.35 | 17.36 | 1 | ||
Jílové u Prahy | 17.40 | 18.01 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | 18.06 | 18.07 | |||
Petrov u Prahy | 18.12 | 18.12 | |||
Petrov-Chlomek | 18.15 | 18.15 | |||
Davle | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Skochovice | 18.25 | 18.26 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.29 | 18.30 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.33 | 18.34 | |||
Praha-Zbraslav | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | 18.41 | 18.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.44 | 18.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 18.48 | 18.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 18.52 | 18.53 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Vršovice | 19.00 | 19.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci