R 875 „Třebovka“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 + 660 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 20.13 | 9 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.20 | 20.24 | 2b | ||
Praha-Libeň | 20.30 | 20.31 | 1 | ||
Kolín | 21.01 | 21.03 | 101 | ||
Přelouč | 21.17 | 21.18 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.25 | 21.27 | 1 | ||
Choceň | 21.43 | 21.44 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 21.55 | 21.56 | 1 | ||
Česká Třebová | 22.05 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci