Os 8409 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 13.21 | 1 | |||
Putim | 13.25 | 13.26 | 1 | ||
Písek | 13.31 | 13.32 | 3 | ||
Písek jih | x | 13.34 | 13.34 | ||
Písek město | 13.38 | 13.38 | 1 | ||
Vrcovice | x | 13.43 | 13.43 | ||
Záhoří | 13.46 | 13.47 | 1 | ||
Vlastec | 13.51 | 13.52 | 1 | ||
Červená nad Vltavou | 13.58 | 13.59 | 1 | ||
Jetětice | x | 14.02 | 14.02 | ||
Stehlovice | x | 14.06 | 14.06 | ||
Branice | 14.08 | 14.09 | 1 | ||
Líšnice | x | 14.12 | 14.12 | ||
Milevsko | 14.16 | 14.17 | 1 | ||
Sepekov | 14.21 | 14.22 | 1 | ||
Božejovice | 14.29 | 14.30 | 1 | ||
Padařov | x | 14.34 | 14.34 | ||
Meziříčí | x | 14.38 | 14.38 | ||
Balkova Lhota | 14.40 | 14.40 | 1 | ||
Nasavrky | x | 14.44 | 14.44 | ||
Tábor | 14.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci