Os 8366 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmteeo294 + BDsee454 + 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 15.56 | 2 | |||
Horní Vilímeč | 16.00 | 16.01 | |||
Jihlávka | 16.05 | 16.09 | 1 | ||
Horní Ves | 16.14 | 16.15 | |||
Horní Cerekev | 16.19 | 16.28 | 2 | ||
Švábov | 16.31 | 16.32 | |||
Batelov | 16.36 | 16.36 | 1 | ||
Dolní Cerekev | 16.43 | 16.43 | |||
Kostelec u Jihlavy | 16.47 | 16.47 | 4 | ||
Dvorce | 16.52 | 16.52 | |||
Rantířov | 16.56 | 16.59 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 17.04 | 17.05 | |||
Jihlava město | 17.07 | 17.11 | 1 | ||
Jihlava | 17.14 | 17.21 | 5b | ||
Jihlava-Bosch Diesel | 17.24 | 17.25 | |||
Střítež u Jihlavy | 17.27 | 17.28 | |||
Dobronín | 17.30 | 17.31 | 1 | ||
Kamenná | 17.34 | 17.35 | |||
Šlapanov | 17.39 | 17.40 | 1 | ||
Mírovka | 17.45 | 17.46 | |||
Havlíčkův Brod | 17.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci