Os 8271 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 10.50 | 1 | |||
Bystřice u Benešova | x | 10.55 | 10.55 | ||
Tomice | x | 11.00 | 11.00 | ||
Olbramovice | 11.05 | 11.06 | 1 | ||
Votice | x | 11.10 | 11.10 | 101a | |
Heřmaničky | 11.17 | 11.17 | 3 | ||
Ješetice | 11.23 | 11.24 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 11.27 | 11.27 | ||
Střezimíř | 11.31 | 11.31 | 3 | ||
Mezno | x | 11.36 | 11.36 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 11.40 | 11.40 | ||
Chotoviny | 11.44 | 11.45 | 1 | ||
Tábor | 11.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci