Os 8009 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 10.52 | 4 | |||
Modlešovice | x | 10.56 | 10.56 | ||
Čejetice | 10.58 | 10.59 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | x | 11.01 | 11.01 | ||
Ražice | 11.05 | 11.05 | 1 | ||
Heřmaň obec | x | 11.08 | 11.08 | ||
Skály | x | 11.11 | 11.11 | ||
Protivín | 11.14 | 11.14 | 1 | ||
Protivín zastávka | x | 11.17 | 11.17 | ||
Milenovice | x | 11.19 | 11.19 | ||
Číčenice | 11.22 | 11.23 | 1 | ||
Záblatíčko | x | 11.27 | 11.27 | ||
Dívčice | 11.31 | 11.32 | 1 | ||
Zbudov | x | 11.34 | 11.34 | ||
Zliv | 11.37 | 11.38 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | x | 11.49 | 11.49 | ||
České Budějovice | 11.52 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci