Os 7906 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.01 | 4 | |||
Králův Dvůr | x | 11.05 | 11.05 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 11.07 | 11.07 | ||
Zdice | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Libomyšl | x | 11.17 | 11.17 | ||
Lochovice | 11.22 | 11.23 | 3 | ||
Rejkovice | x | 11.28 | 11.28 | ||
Jince | 11.32 | 11.33 | 1 | ||
Bratkovice | x | 11.39 | 11.39 | 1 | |
Příbram | 11.46 | 11.50 | 1 | ||
Milín | 11.57 | 11.59 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 12.02 | 12.02 | ||
Tochovice zastávka | x | 12.05 | 12.05 | ||
Tochovice | x | 12.06 | 12.06 | 1 | |
Březnice | 12.12 | 12.18 | 1 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 12.21 | 12.21 | ||
Myslín | x | 12.24 | 12.24 | ||
Mirovice | 12.27 | 12.30 | 3 | ||
Horní Nerestce | x | 12.33 | 12.33 | ||
Čimelice | x | 12.37 | 12.37 | 1 | |
Smetanova Lhota | x | 12.41 | 12.41 | ||
Dolní Ostrovec | x | 12.45 | 12.45 | ||
Vráž u Písku | x | 12.50 | 12.50 | 1 | |
Čížová | 12.58 | 12.59 | 1 | ||
Písek-Dobešice | x | 13.02 | 13.02 | ||
Písek zastávka | x | 13.05 | 13.05 | ||
Písek | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Putim | 13.14 | 13.14 | 1 | ||
Heřmaň | x | 13.17 | 13.17 | ||
Protivín | 13.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci