R 776 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.15 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 6.21 | 6.23 | 2 | ||
Beroun | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Zdice | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Hořovice | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Kařez | 7.16 | 7.17 | |||
Rokycany | 7.28 | 7.29 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.40 | 7.50 | 6 | ||
Plzeň zastávka | 7.52 | 7.53 | 6d | ||
Dobřany | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 8.10 | 8.11 | 1a | ||
Přeštice | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 8.31 | 8.32 | 1 | ||
Klatovy | 8.41 | 8.51 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | 8.55 | 8.55 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.59 | 9.01 | 1 | ||
Nýrsko | 9.08 | 9.09 | 1 | ||
Dešenice | 9.13 | 9.14 | |||
Zelená Lhota | 9.21 | 9.22 | 1 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 9.31 | 9.31 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 9.37 | 9.37 | |||
Špičák | 9.42 | 9.43 | 1 | ||
Železná Ruda město | 9.47 | 9.48 | |||
Železná Ruda centrum | 9.50 | 9.51 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 9.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci