R 726 „Vltava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 6.01 | 10 | |||
Veselí nad Lužnicí | 6.30 | 6.34 | 2 | ||
Soběslav | 6.39 | 6.40 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Tábor | 6.56 | 7.02 | 2 | ||
Olbramovice | 7.38 | 7.39 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 8.22 | 8.23 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.27 | 8.38 | 30b | ||
Praha-Holešovice | 8.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci