R 721 „Vltava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 16.20 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.29 | 16.31 | 26b | ||
Praha-Vršovice | 16.35 | 16.36 | 1 | ||
Benešov u Prahy | 17.11 | 17.12 | 1 | ||
Olbramovice | 17.21 | 17.22 | 1 | ||
Tábor | 17.56 | 18.03 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 18.08 | 18.09 | 1 | ||
Soběslav | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.24 | 18.27 | 1 | ||
České Budějovice | 18.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci