Os 7181 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 20.47 | 4a | |||
Dolní Libchavy | 20.50 | 20.50 | |||
Černovír | 20.54 | 20.54 | |||
Lanšperk | 20.56 | 21.00 | 2 | ||
Hnátnice | 21.02 | 21.02 | |||
Dolní Dobrouč | 21.04 | 21.04 | |||
Letohrad | 21.08 | 21.11 | 3 | ||
Verměřovice | 21.18 | 21.18 | |||
Jablonné nad Orlicí | 21.22 | 21.25 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | 21.27 | 21.27 | |||
Těchonín | 21.32 | 21.33 | 1 | ||
Mladkov | 21.37 | 21.37 | |||
Lichkov | 21.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci