Os 6945 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.05 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 9.12 | 9.12 | |||
Prackovice nad Labem | 9.15 | 9.15 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 9.17 | 9.17 | |||
Malé Žernoseky | 9.20 | 9.20 | |||
Lovosice město | 9.22 | 9.22 | |||
Lovosice | 9.26 | 9.33 | 1 | ||
Lukavec | 9.36 | 9.36 | |||
Nové Kopisty | 9.38 | 9.38 | |||
Bohušovice nad Ohří | 9.40 | 9.40 | 3 | ||
Hrdly | 9.42 | 9.42 | |||
Oleško | 9.44 | 9.44 | |||
Hrobce | 9.47 | 9.47 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 9.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci