Os 6916 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.35 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 13.43 | 13.46 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 13.49 | 13.49 | |||
Praha-Sedlec | 13.52 | 13.52 | |||
Roztoky u Prahy | 13.56 | 13.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 13.59 | 13.59 | |||
Úholičky | 14.01 | 14.01 | |||
Řež | 14.03 | 14.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 14.05 | 14.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 14.11 | 14.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.15 | 14.23 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 14.26 | 14.26 | |||
Nelahozeves | 14.29 | 14.29 | 2 | ||
Nové Ouholice | 14.31 | 14.31 | |||
Mlčechvosty | 14.34 | 14.34 | |||
Vraňany | 14.36 | 14.36 | 2 | ||
Cítov | 14.40 | 14.40 | |||
Dolní Beřkovice | 14.43 | 14.43 | 2 | ||
Horní Počaply | 14.47 | 14.47 | |||
Hněvice | 14.51 | 14.55 | 4 | ||
Záluží | 14.58 | 14.58 | |||
Dobříň | 15.01 | 15.01 | |||
Roudnice nad Labem | 15.04 | 15.06 | 2 | ||
Hrobce | 15.09 | 15.09 | 2 | ||
Oleško | 15.12 | 15.12 | |||
Hrdly | 15.14 | 15.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 15.17 | 15.17 | 2 | ||
Nové Kopisty | 15.19 | 15.19 | |||
Lukavec | 15.21 | 15.21 | |||
Lovosice | 15.25 | 15.30 | 4 | ||
Lovosice město | 15.32 | 15.32 | |||
Malé Žernoseky | 15.34 | 15.34 | |||
Litochovice nad Labem | 15.38 | 15.38 | |||
Prackovice nad Labem | 15.40 | 15.40 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 15.43 | 15.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci