Os 6912 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.35 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 11.43 | 11.46 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 11.49 | 11.49 | |||
Praha-Sedlec | 11.52 | 11.52 | |||
Roztoky u Prahy | 11.56 | 11.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 11.59 | 11.59 | |||
Úholičky | 12.01 | 12.01 | |||
Řež | 12.03 | 12.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 12.05 | 12.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 12.07 | 12.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 12.11 | 12.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 12.15 | 12.27 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 12.30 | 12.30 | |||
Nelahozeves | 12.33 | 12.33 | 2 | ||
Nové Ouholice | 12.35 | 12.35 | |||
Mlčechvosty | 12.38 | 12.38 | |||
Vraňany | 12.40 | 12.40 | 2 | ||
Cítov | 12.44 | 12.44 | |||
Dolní Beřkovice | 12.47 | 12.47 | 2 | ||
Horní Počaply | 12.51 | 12.51 | |||
Hněvice | 12.55 | 12.55 | 4 | ||
Záluží | 12.58 | 12.58 | |||
Dobříň | 13.01 | 13.01 | |||
Roudnice nad Labem | 13.04 | 13.06 | 2 | ||
Hrobce | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Oleško | 13.12 | 13.12 | |||
Hrdly | 13.14 | 13.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 13.17 | 13.17 | 2 | ||
Nové Kopisty | 13.19 | 13.19 | |||
Lukavec | 13.21 | 13.21 | |||
Lovosice | 13.25 | 13.30 | 4 | ||
Lovosice město | 13.32 | 13.32 | |||
Malé Žernoseky | 13.34 | 13.34 | |||
Litochovice nad Labem | 13.38 | 13.38 | |||
Prackovice nad Labem | 13.40 | 13.40 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 13.43 | 13.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci