Os 6780 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny město | 4.13 | 1 | |||
Louny střed | x | 4.14 | 4.14 | ||
Louny | 4.17 | 4.22 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 4.25 | 4.25 | ||
Lenešice | 4.27 | 4.28 | 1 | ||
Břvany | 4.34 | 4.35 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 4.41 | 4.42 | 1 | ||
Obrnice | 4.49 | 4.49 | 4 | ||
Most | 4.54 | 5.00 | 7 | ||
Most-Kopisty | x | 5.06 | 5.06 | ||
Most-Minerva | x | 5.09 | 5.09 | ||
Litvínov město | x | 5.15 | 5.15 | ||
Louka u Litvínova | 5.17 | 5.18 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 5.20 | 5.20 | ||
Osek město | 5.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci