R 673 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + A149 + B249 + 2xBpee237 + ABmz346 + Bbdgmee236 + Bmz229 + Bpee237 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.26 | 4 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.40 | 5.42 | 1 | ||
Lovosice | 5.57 | 5.59 | 1 | ||
Bohušovice nad Ohří | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 6.11 | 6.12 | 1 | ||
Hněvice | 6.18 | 6.19 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 6.36 | 6.38 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 6.55 | 6.55 | |||
Praha-Holešovice | 6.59 | 7.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci