Os 6712 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 13.00 | 1 | |||
Chrášťany | 13.11 | 13.11 | 1 | ||
Hořesedly | x | 13.16 | 13.16 | 1 | |
Svojetín | 13.22 | 13.22 | 1 | ||
Kounov | x | 13.27 | 13.27 | ||
Mutějovice | 13.32 | 13.32 | 1 | ||
Domoušice | 13.38 | 13.39 | 1 | ||
Solopysky | x | 13.46 | 13.46 | ||
Konětopy | x | 13.50 | 13.50 | ||
Hřivice | 13.53 | 13.59 | 1 | ||
Touchovice u Loun | x | 14.01 | 14.01 | ||
Opočno u Loun | x | 14.03 | 14.03 | ||
Jimlín | x | 14.06 | 14.06 | ||
Louny město | x | 14.13 | 14.13 | 1 | |
Louny střed | x | 14.14 | 14.14 | ||
Louny | 14.17 | 14.22 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 14.25 | 14.25 | ||
Lenešice | 14.27 | 14.28 | 1 | ||
Břvany | 14.34 | 14.35 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 14.41 | 14.42 | 1 | ||
Obrnice | 14.49 | 14.49 | 4 | ||
Most | 14.54 | 15.00 | 9 | ||
Most-Kopisty | x | 15.06 | 15.06 | ||
Most-Minerva | x | 15.09 | 15.09 | ||
Litvínov město | x | 15.15 | 15.15 | ||
Louka u Litvínova | 15.17 | 15.18 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 15.20 | 15.20 | ||
Osek město | 15.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci