Os 6606 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 11.01 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 11.07 | 11.07 | 1 | ||
Ostašov | x | 11.10 | 11.10 | 1 | |
Karlov pod Ještědem | 11.14 | 11.19 | 3 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 11.23 | 11.23 | ||
Novina | x | 11.25 | 11.25 | ||
Křižany | 11.27 | 11.28 | 1 | ||
Zdislava | x | 11.32 | 11.32 | ||
Rynoltice | 11.38 | 11.38 | 1 | ||
Lvová | x | 11.42 | 11.42 | ||
Jablonné v Podještědí | 11.47 | 11.49 | 1 | ||
Velký Valtinov | x | 11.53 | 11.53 | ||
Brniště | 11.57 | 11.59 | 1 | ||
Mimoň | 12.05 | 12.06 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 12.13 | 12.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.22 | 12.30 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 12.32 | 12.32 | ||
Stružnice | 12.37 | 12.38 | 1 | ||
Horní Police | 12.42 | 12.42 | 1 | ||
Žandov | x | 12.44 | 12.44 | ||
Starý Šachov | x | 12.46 | 12.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 12.51 | 12.51 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Děčín východ | 13.05 | 13.06 | 101 | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.10 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci