Os 5813 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.52 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Praha-Horní Počernice | 8.07 | 8.08 | 1 | ||
Zeleneč | 8.12 | 8.12 | |||
Mstětice | 8.14 | 8.14 | 1 | ||
Čelákovice | 8.20 | 8.21 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 8.23 | 8.23 | |||
Lysá nad Labem | 8.29 | 8.31 | 5 | ||
Ostrá | 8.35 | 8.35 | |||
Stratov | 8.37 | 8.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 8.41 | 8.41 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 8.44 | 8.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.49 | 9.01 | 12 | ||
Velké Zboží | 9.06 | 9.06 | |||
Poděbrady | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Libice nad Cidlinou | 9.14 | 9.15 | 1 | ||
Velký Osek | 9.18 | 9.18 | 1 | ||
Veltruby | 9.21 | 9.21 | |||
Kolín-Zálabí | 9.25 | 9.25 | |||
Kolín | 9.28 | 112 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci