Os 5363 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.19 | 1 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.22 | 13.30 | 2 | ||
Pardubice závodiště | x | 13.34 | 13.34 | ||
Staré Jesenčany | x | 13.38 | 13.38 | ||
Medlešice | 13.42 | 13.46 | 1 | ||
Chrudim zastávka | x | 13.48 | 13.48 | ||
Chrudim | 13.50 | 13.51 | 1 | ||
Slatiňany | 13.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci