Os 5356 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slatiňany | 12.34 | 1 | |||
Chrudim | 12.38 | 12.39 | 1 | ||
Chrudim zastávka | x | 12.41 | 12.41 | ||
Medlešice | 12.44 | 12.45 | 1 | ||
Staré Jesenčany | x | 12.48 | 12.48 | ||
Pardubice závodiště | x | 12.51 | 12.51 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.55 | 12.59 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.02 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci