Os 5337 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.08 | 1 | |||
Pardubice závodiště | x | 15.11 | 15.11 | ||
Staré Jesenčany | x | 15.15 | 15.15 | ||
Medlešice | 15.19 | 15.20 | 3 | ||
Chrudim zastávka | x | 15.22 | 15.22 | ||
Chrudim | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Slatiňany | 15.30 | 15.31 | 1 | ||
Zaječice | x | 15.36 | 15.36 | ||
Chrast u Chrudimi | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Horka u Chrudimi | x | 15.43 | 15.43 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 15.50 | 15.50 | ||
Prosetín | x | 15.54 | 15.54 | ||
Žďárec u Skutče | 15.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci