Os 5318 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 6.19 | 1 | |||
Holetín | x | 6.23 | 6.23 | ||
Vojtěchov | x | 6.27 | 6.27 | ||
Pokřikov | x | 6.28 | 6.28 | ||
Žďárec u Skutče | 6.36 | 6.48 | 2 | ||
Prosetín | x | 6.50 | 6.50 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 6.54 | 6.54 | ||
Horka u Chrudimi | x | 7.00 | 7.00 | ||
Chrast u Chrudimi | 7.03 | 7.05 | 2 | ||
Zaječice | x | 7.08 | 7.08 | ||
Slatiňany | 7.13 | 7.14 | 1 | ||
Chrudim | 7.18 | 7.19 | 1 | ||
Chrudim zastávka | x | 7.21 | 7.21 | ||
Medlešice | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
Staré Jesenčany | x | 7.28 | 7.28 | ||
Pardubice závodiště | x | 7.32 | 7.32 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.35 | 7.38 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.41 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci