Os 5316 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 5.46 | 1 | |||
Holetín | x | 5.49 | 5.49 | ||
Vojtěchov | x | 5.53 | 5.53 | ||
Pokřikov | x | 5.55 | 5.55 | ||
Žďárec u Skutče | 6.02 | 6.04 | 2 | ||
Prosetín | x | 6.06 | 6.06 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 6.09 | 6.09 | ||
Horka u Chrudimi | x | 6.15 | 6.15 | ||
Chrast u Chrudimi | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Zaječice | x | 6.22 | 6.22 | ||
Slatiňany | 6.27 | 6.27 | 1 | ||
Chrudim | 6.31 | 6.32 | 1 | ||
Chrudim zastávka | x | 6.34 | 6.34 | ||
Medlešice | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Staré Jesenčany | x | 6.41 | 6.41 | ||
Pardubice závodiště | x | 6.44 | 6.44 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.48 | 6.55 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.58 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci