Os 5305 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.46 | 1 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.49 | 12.56 | 2 | ||
Pardubice závodiště | x | 12.59 | 12.59 | ||
Staré Jesenčany | x | 13.02 | 13.02 | ||
Medlešice | 13.06 | 13.07 | 3 | ||
Chrudim zastávka | x | 13.10 | 13.10 | ||
Chrudim | 13.12 | 13.13 | 1 | ||
Slatiňany | 13.17 | 13.18 | 1 | ||
Zaječice | x | 13.23 | 13.23 | ||
Chrast u Chrudimi | 13.27 | 13.28 | 2 | ||
Horka u Chrudimi | x | 13.31 | 13.31 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 13.37 | 13.37 | ||
Prosetín | x | 13.42 | 13.42 | ||
Žďárec u Skutče | 13.44 | 13.45 | 1 | ||
Pokřikov | x | 13.53 | 13.53 | ||
Vojtěchov | x | 13.55 | 13.55 | ||
Holetín | x | 14.00 | 14.00 | ||
Hlinsko v Čechách | 14.04 | 14.05 | 2 | ||
Vítanov | x | 14.09 | 14.09 | ||
Stružinec | x | 14.14 | 14.14 | ||
Ždírec nad Doubravou | 14.19 | 14.19 | 1 | ||
Sobíňov | x | 14.24 | 14.24 | ||
Bílek | x | 14.26 | 14.26 | ||
Chotěboř | 14.31 | 14.32 | 1 | ||
Rozsochatec | 14.39 | 14.39 | 1 | ||
Břevnice | x | 14.44 | 14.44 | ||
Havlíčkův Brod | 14.51 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci