Os 4879 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 14.53 | 7 | |||
Malý Beranov | 14.57 | 14.57 | |||
Luka nad Jihlavou | 15.05 | 15.08 | 2 | ||
Bítovčice | 15.11 | 15.12 | |||
Přímělkov | 15.15 | 15.15 | |||
Dolní Smrčné | 15.18 | 15.19 | |||
Bransouze | 15.22 | 15.23 | 1 | ||
Číchov | 15.26 | 15.27 | |||
Okříšky | 15.33 | 15.36 | 1 | ||
Krahulov | 15.43 | 15.43 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 15.48 | 15.48 | |||
Třebíč | 15.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci