Os 4815 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 15.30 | 7 | |||
Malý Beranov | 15.34 | 15.34 | |||
Luka nad Jihlavou | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Bítovčice | 15.45 | 15.46 | |||
Přímělkov | 15.49 | 15.49 | |||
Dolní Smrčné | 15.52 | 15.53 | |||
Bransouze | 15.56 | 16.03 | 3a | ||
Číchov | 16.07 | 16.07 | |||
Okříšky | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Krahulov | 16.21 | 16.21 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 16.26 | 16.26 | |||
Třebíč | 16.30 | 16.40 | 2b | ||
Vladislav zastávka | 16.46 | 16.46 | |||
Studenec | 16.56 | 16.57 | 6 | ||
Náměšť nad Oslavou | 17.04 | 17.12 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Rapotice | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 17.30 | 17.31 | |||
Zastávka u Brna | 17.37 | 17.37 | 1 | ||
Rosice u Brna | 17.40 | 17.40 | |||
Tetčice | 17.43 | 17.46 | 3 | ||
Střelice | 17.53 | 17.55 | 1 | ||
Troubsko | x | 17.58 | 17.58 | ||
Brno-Horní Heršpice | 18.04 | 18.05 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.10 | 11k |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci