Os 4811 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 11.30 | 7 | |||
Luka nad Jihlavou | 11.41 | 11.42 | 1 | ||
Bítovčice | 11.44 | 11.45 | |||
Přímělkov | 11.48 | 11.48 | |||
Dolní Smrčné | 11.51 | 11.51 | |||
Bransouze | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Číchov | 11.58 | 11.59 | |||
Okříšky | 12.04 | 12.05 | 1 | ||
Krahulov | 12.12 | 12.17 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 12.21 | 12.22 | |||
Třebíč | 12.25 | 12.42 | 2b | ||
Vladislav zastávka | 12.48 | 12.48 | |||
Studenec | 12.57 | 12.58 | 6 | ||
Náměšť nad Oslavou | 13.05 | 13.15 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 13.21 | 13.21 | 1 | ||
Rapotice | 13.27 | 13.27 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 13.30 | 13.31 | |||
Zastávka u Brna | 13.37 | 13.37 | 1 | ||
Rosice u Brna | 13.40 | 13.40 | |||
Tetčice | 13.43 | 13.46 | 3 | ||
Střelice | 13.53 | 13.55 | 1 | ||
Troubsko | 13.58 | 13.59 | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.05 | 14.05 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.10 | 9k |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci