Os 4748 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.27 | 6 | |||
Brno-Židenice | 14.30 | 14.34 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 14.39 | 14.40 | |||
Babice nad Svitavou | 14.44 | 14.44 | |||
Adamov | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Adamov zastávka | 14.50 | 14.50 | |||
Blansko | 14.56 | 15.00 | 4 | ||
Blansko město | 15.02 | 15.03 | |||
Dolní Lhota | 15.05 | 15.05 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.08 | 15.08 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 15.11 | 15.11 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci