Os 4700 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.32 | 2 | |||
Brno-Židenice | 4.35 | 4.36 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 4.41 | 4.42 | |||
Adamov | 4.48 | 4.49 | 2 | ||
Adamov zastávka | 4.51 | 4.51 | |||
Blansko | 4.57 | 4.58 | 2 | ||
Blansko město | 4.59 | 5.00 | |||
Dolní Lhota | 5.03 | 5.03 | |||
Rájec-Jestřebí | 5.06 | 5.06 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 5.09 | 5.09 | |||
Skalice nad Svitavou | 5.14 | 5.18 | 2 | ||
Svitávka | 5.20 | 5.21 | |||
Zboněk | 5.24 | 5.24 | |||
Letovice zastávka | 5.26 | 5.27 | |||
Letovice | 5.30 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci