Os 4317 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.39 | 7a | |||
Uherské Hradiště | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Kunovice | 17.49 | 17.50 | 1 | ||
Vésky | 17.53 | 17.53 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 17.56 | 17.56 | |||
Hradčovice | 18.01 | 18.01 | 1 | ||
Havřice | 18.06 | 18.06 | |||
Uherský Brod | 18.09 | 18.15 | 1 | ||
Újezdec u Luhačovic | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Šumice | 18.23 | 18.23 | |||
Nezdenice | 18.26 | 18.26 | 1 | ||
Záhorovice | 18.30 | 18.30 | |||
Bojkovice | 18.34 | 18.47 | 3 | ||
Bojkovice město | 18.49 | 18.50 | 101 | ||
Pitín zastávka | 18.54 | 18.54 | |||
Hostětín | 19.03 | 19.03 | |||
Slavičín | 19.09 | 19.09 | 1 | ||
Divnice | 19.13 | 19.13 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 19.15 | 19.15 | 1 | ||
Popov | 19.21 | 19.21 | |||
Bylnice | 19.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci