Os 3631 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.33 | 1 | |||
Hlušovice | 9.39 | 9.39 | |||
Bohuňovice | 9.43 | 9.44 | 1 | ||
Štarnov | 9.47 | 9.47 | |||
Šternberk | 9.52 | 9.53 | 1 | ||
Babice u Šternberka | 9.56 | 9.56 | |||
Mladějovice | 10.00 | 10.00 | |||
Újezd u Uničova | 10.04 | 10.05 | 1 | ||
Uničov zastávka | 10.09 | 10.09 | |||
Uničov | 10.13 | 10.14 | 1 | ||
Troubelice | 10.19 | 10.19 | 1 | ||
Troubelice zastávka | x | 10.24 | 10.24 | ||
Nová Hradečná | x | 10.26 | 10.26 | ||
Libina | 10.34 | 10.34 | 2 | ||
Hrabišín | x | 10.41 | 10.41 | ||
Nový Malín | x | 10.47 | 10.47 | 1 | |
Šumperk | 10.54 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci