Os 3109 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 19.16 | 4 | |||
Hostašovice | 19.26 | 19.26 | 1 | ||
Mořkov hlavní trať | 19.31 | 19.31 | 1 | ||
Veřovice | 19.37 | 19.38 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 19.46 | 19.46 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.49 | 19.51 | 2 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 19.59 | 20.00 | 1 | ||
Čeladná | 20.04 | 20.04 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 20.09 | 20.13 | 1 | ||
Pržno | 20.17 | 20.17 | 1 | ||
Baška | 20.21 | 20.21 | 1 | ||
Frýdek-Místek | 20.26 | 20.30 | 3 | ||
Lískovec u Frýdku | 20.34 | 20.35 | 1 | ||
Paskov | 20.40 | 20.42 | 1 | ||
Vratimov | 20.46 | 20.47 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.50 | 20.52 | 2 | ||
Ostrava-Kunčičky | 20.55 | 20.55 | |||
Ostrava střed | 20.58 | 20.59 | 701 | ||
Ostrava-Stodolní | 21.00 | 21.00 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 21.04 | 804 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci