Os 3106 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 13.18 | 802 | |||
Ostrava-Stodolní | 13.21 | 13.21 | |||
Ostrava střed | 13.23 | 13.23 | 704 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.30 | 13.32 | 2 | ||
Vratimov | 13.35 | 13.36 | 1 | ||
Paskov | 13.41 | 13.42 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 13.47 | 13.48 | 1 | ||
Frýdek-Místek | 13.53 | 13.57 | 2 | ||
Baška | 14.01 | 14.01 | 1 | ||
Pržno | 14.06 | 14.06 | 1 | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 14.10 | 14.14 | 2 | ||
Čeladná | 14.20 | 14.21 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 14.27 | 14.30 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 14.36 | 14.39 | 2 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 14.41 | 14.41 | |||
Veřovice | 14.49 | 14.55 | 2 | ||
Mořkov hlavní trať | 15.01 | 15.01 | 1 | ||
Hostašovice | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 15.16 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci