Os 27703 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 5.46 | 3 | |||
Neumětely | x | 5.51 | 5.51 | 1 | |
Radouš | x | 5.53 | 5.53 | ||
Hostomice pod Brdy | 5.57 | 5.58 | 1 | ||
Osov | x | 6.01 | 6.01 | ||
Vižina | x | 6.05 | 6.05 | ||
Všeradice | x | 6.08 | 6.08 | 1 | |
Nesvačily | x | 6.11 | 6.11 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 6.14 | 6.14 | ||
Liteň | 6.19 | 6.22 | 1 | ||
Běleč | x | 6.25 | 6.25 | ||
Zadní Třebaň | 6.30 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci