Os 26827 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 17.54 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 17.59 | 17.59 | ||
Louka u Litvínova | 18.01 | 18.02 | 5 | ||
Litvínov město | x | 18.04 | 18.04 | ||
Most-Minerva | x | 18.10 | 18.10 | ||
Most-Kopisty | x | 18.13 | 18.13 | ||
Most | 18.19 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci