Os 19967 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice zastávka | 17.13 | 1b | |||
Nučice | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Rudná zastávka | x | 17.18 | 17.18 | ||
Rudná u Prahy | 17.20 | 17.21 | 3a | ||
Jinočany | x | 17.23 | 17.23 | ||
Zbuzany | x | 17.25 | 17.25 | ||
Praha-Řeporyje | 17.28 | 17.29 | 1 | ||
Praha-Holyně | x | 17.33 | 17.33 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 17.37 | 17.37 | ||
Praha-Smíchov | 17.42 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci